Pracuj z nami

Oferty pracy w branży TSLPracuj w Red Horizon

Prosto z Krakowa lądujemy przy Spodku i otwieramy nasze biura na Śląsku!

Sukces Red Horizon opiera się na dwóch filarach: ambicji i zaangażowaniu. Jesteśmy jak profesjonalna drużyna sportowa, mamy plan, a nasze indywidualne cele tworzą wspólny sukces całego zespołu. Jasno określamy drogę awansu już podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej. Twój manager, jak trener drużyny, przeprowadzi Cię przez okres wdrożeniowy, po którym poznasz nasze know-how i zyskasz samodzielność w działaniu. Sam będziesz narzucał swoje tempo, a w Red Horizon Twoje wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji będzie zależało od Twojego zaangażowania. Nasze zespołowe motto to ‘’nigdy się nie zatrzymuj’’.

Do naszego zespołu specjalistów regularnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

– Spedytor w ruchu krajowym
– Spedytor w ruchu międzynarodowym
– Kierownik działu spedycji
– Pracownik biurowy

Osiągnij swoje cele w firmie, która nigdy nie zadowala się drugim miejscem! Stawiamy na pracowników z dużą samodyscypliną, zapałem i zdolnością pracy pod presją, zwłaszcza pod presją nałożoną na samego siebie. Speed Pur jako pracodawca doskonale wie, że godziny poświęcone na prace muszą zaowocować odpowiednim wynagrodzeniem!

Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój – w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Nie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem!

Jeśli jesteś osobą pełną zaangażowania i energii, chcesz dołączyć do specjalistów w branży TSL – zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na:

biuro@redhorizon.info – a w tytule wiadomości wpisać nazwę stanowiska, na które Państwo aplikują.

Siedziba

Mrozowa 20a, Kraków

Numer kontaktowy

+48 785-330-122

Adres e-mail

biuro@redhorizon.info

Facebook

Polub nas!