Zawodowy kierowca – praca, która dla wielu osób kojarzona jest wyłącznie z rozłąką z rodziną. Wszystkie osoby, które tak myślą, tak naprawdę, nie znają tego zawodu. Oczywiście nie zaprzeczamy, że tak nie jest, ale czy tylko kierowca zostawia rodzinę i wyjeżdża do pracy? No właśnie, sami widzicie, czasy się zmieniają.

Kierowca osiemnastokołowca może mieć rodzinę, myć się, spać i kochać swoją robotę. Nie wierzycie, że ta praca może mieć plusy? Postaramy się Wam pokazać kierowców, którzy nie zamieniliby się z nikim, na żądną inną robotę. Pokażemy Wam jak wygląda życie w trasie, z czym trzeba się zmierzyć, ale też czego można doświadczyć. Będziemy przekonywać, że stereotypy, których jest niemało w branży tsl, często są nieprawdziwe.

ZAWÓD Z PASJI

Oczywiście nie myślcie, że uważamy, że ta praca jest lekka i nie ma żadnych niedogodności. Trzeba być odpornym na stres, sprawnym fizycznie, spostrzegawczym….ale przede wszystkim trzeba mieć pasję i dobre nastawienie. Przedstawimy Wam Truckerów, którzy jeżdżą od lat i mimo to nie planują zmieniać swojej pracy. Nie tylko panowie uwielbiają duże samochody, w branży mamy też Panie:) Niektórzy mają swoje kanały, blogi, strony i pokazują swoje życie w kabinie. Odkryjemy przed Wami ciekawe rozwiązania, o których nie mieliście pojęcia, ciekawostki ze świata zawodowych kierowców i newsy z branży, które mogą zainteresować nie tylko tych za kółkiem ciężarówki.

Pamiętajcie, opinie, że kierowca to brudny, niewykształcony gbur są bardzo krzywdzące, a my będziemy walczyć z tymi stereotypami! Nic tak nie obrazuje, jak przykłady – nasze będą żywe 🙂 Macie chwilę na postoju? Zobaczcie co u nas słychać i naładujcie się na dalszą trasę!

Szerokości!

Siedziba

Mrozowa 20a, Kraków

Numer kontaktowy

+48 785-330-122

Adres e-mail

biuro@redhorizon.info

Facebook

Polub nas!